JBM

Producent Systemów Meblowych

telefon: +48 730 207 603
e-mail: biuro@jbm.net.pl
PL EN

Praca

KOORDYNATOR PROJEKTU

Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe techniczne
  • wysokie umiejętności organizacyjne oraz planowanie i ustalanie priorytetów
  • samodzielność w działaniu
  • znajomość języka angielskiego i MS OFFICE
  • prawo jazdy kategorii B
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie zawodowe na kierowniczym stanowisku
Zadania:
  • organizacja , zarządzanie i koordynacja produkcji
  • zarządzanie zespołami produkcyjnymi
  • kontrola jakości
  • udział w procesie produkcyjnym na poszczególnych etapach realizowania projektu
Oferujemy:
  • pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie,
  • profesjonalne warunki pracy,
  • system szkoleń podnoszący kwalifikacje,
  • pracę dającą satysfakcję,
  • możliwość wysokich zarobków.

GWARANTUJEMY POUFNOŚĆ ZGŁOSZEŃ I ZASTRZEGAMY SOBIE PRAWO ODPOWIEDZI TYLKO NA WYBRANE OFERTY

Prosimy o umieszczenie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883)"

Pisemne oferty (CV + zdjęcie, list motywacyjny) prosimy przesyłać na adres e-mail:
biuro@jbm.net.pl

Nasi Klienci:

JBM Firma Produkcujno-Handlowo-Usługowa Jacek Bergiel, Renata Bergiel Spółka Jawna realizuje przedsięwzięcie współfinansowane ze środków europejskich i dotacji celowej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2007–2013, Oś Priorytetowa: I. Przedsiębiorczość i Innowacje, Działanie: 1.3

Realizowana inwestycja w środki trwałe pozwoli na wprowadzenie innowacji procesowej poprzez zakup najnowocześniejszej linii technologicznej (maszyny/urządzenia wraz z oprogramowaniem).